Jak a co podpořit?

Můžete přijít na koncert a podívat se na stránky.

Pokud byste chtěli přispět na to, co zde je, nebo na to, co se chystá (viz. níže), můžete mi poslat příspěvek na účet a event. mi napište, na co můžu použít (možnosti viz. níže). Příspěvek pak investuji do daného projektu (např. z toho zaplatím zvukaře, či sál, nebo nahrajeme CD a dám ho na stránky). Stav příspěvků na daný projekt budu zveřejňovat. Díky.

Číslo účtu: 2221612093/0800

Co můžete podpořit?

1. Studiové nahrání autorských písní včetně ordinaria ke mši svaté

Amatérskou nahrávku ze mše z roku 2016 najdete v projektech. Písně jsou aranžované pro rozsáhlejší kapelu (solový zpěv, sbor, kytara, klávesy, bicí, perkuse, baskytara, housle, příčná flétna, klarinet). Celkový čas muziky je cca. 45 minut, nahrání ve studiu bude trvat tak týden, dále mixování, mastering atd. Potřebnou částku odhaduji na 30 000 Kč.

2. Turné s folk-rockovými pašijemi po České republice

Například Zlín, Brno, Praha, Plzeň, Liberec, České Budějovice atd. Zatím jezdíme ve volném čase a zadarmo (již 10 let), ale tímto způsobem jsme zvládali „s jazykem na vestě“ jen maximálně 3 města za rok (Plzeň a 2 další města v rámci víkendu). Peníze se nám hodí např. na lepší propagaci, kvalitní video, zvukaře, přespání, drobný peníz pro muzikanty atd. Jestli vás naše folk-rockové pašije nějak oslovily a ještě k tomu si myslíte, že by mohly oslovit i další posluchače, tak nám můžete něco na tyto cesty přispět. Zatím máme za uplynulých 10 let nastřádáno 25 000, které budeme dále využívat na organizaci koncertů.

3. Studiová nahrávka: Trio Pachnerovi

Máme nastřádáno poměrně dost písní na natočení dalšího CD. Času je málo, ale budeme se snažit v příštích 5 letech CD nahrát.